شنبه 29 مرداد 1401
تاریخ : چهارشنبه 23 تير 1400
کد 5599

معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد:

آموزش مجازی ۲۸۰۰ نوآموز ملاردی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹/ تولید ۵۶۰ اثر آموزشی در طرح ایماهای حرفه‌ای معلمان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به آموزش مجازی۲۸۰۰ نوآموز ملاردی در برنامه شاد تحت عنوان آوای کودکانه به صورت رایگان، گفت: از مجموع حدود ۵۶۰ مورد آثار و محتوای تولیدی توسط همکاران فرهنگی در طرح ایماهای حرفه‌ای در ۶ پایه مقطع ابتدایی، ۷۵ درصد از آن‌ها در بستر سروش تایید و منتشر شد.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، رقیه عبدالمالکی با اشاره به اهم اقدامات و فعالیت‌های سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ گفت: آموزش مجازی۲۸۰۰ نوآموز در برنامه شاد تحت عنوان آوای کودکانه به صورت رایگان صورت پذیرفت.
 
وی افزود: از ابتدای سال تحصیلی یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها، برگزاری ایماهای( اجتماع یادگیری حرفه‌ای معلمان) برای هر ۶ پایه مقطع ابتدایی در برنامه شاد از سمت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بود.
 
معاون آموزش ابتدایی با اشاره به تولید محتوا از سوی همکاران فرهنگی شهرستان ملارد در ایماهای حرفه‌ای بیان کرد: مطابق بودجه‌بندی مشخص، پس از تولید محتوا و بررسی توسط راهبران آموزشی، جهت بارگذاری به استان ارسال می‌شد.
 
عبدالمالکی گفت: از مجموع حدود ۵۶۰ مورد آثار و محتوای تولیدی در قالب‌های مختلف از پایه اول تا ششم ابتدایی، ۷۵ درصد آن‌ها تایید در بستر برنامه سروش منتشر شد که بیشترین تعداد متعلق به پایه چهارم، اول و سوم ابتدایی بود.
 
وی ادامه داد: همکاران عزیز مقطع ابتدایی شهرستان ملارد در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با تلاش و کوشش بسیار محتواهای ارزشمندی را در راستای ارائه در بستر فضای مجازی و بهره‌مندی دانش‌آموزان تولید کردند که جای تقدیر و تشکر بسیار دارد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 تير 1400
  • توسط آموزش و پرورش فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 10
Aa