شنبه 29 مرداد 1401
تاریخ : شنبه 26 تير 1400
کد 5605

نشست ریاست اداره بهزیستی شهرستان ملارد با حوزه های تخصصی به مناسبت هفته بهزیستی

همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی ریاست اداره بهزیستی شهرستان ملارد طی جلساتی بصورت جداگانه با معاونین و پرسنل حوزه ها دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس اداره ضمن تبریک این هفته به پرسنل زحمتکش این اداره گفت: اقدامات بسیاری در گرامیداشت هفته بهزیستی صورت میپذیرد ولی یکی از مسائل بسیار مهم که کمتر به آن توجه میشود شنیدن مشکلات پرسنل ادارات بهزیستی است.
وی افزود: در این نشست ها تلاش کردیم علاوه بر ارائه آمار و عملکرد و اقدامات انجام شده در حوزه های تخصصی در طول یکسال گذشته نگاه ویژه ای به مشکلات و درخواست های کارشناسان داشته باشیم.
خادم با بیان اینکه آرامش کارکنان از هر لحاظ در محیط کار موجب افزایش کارایی و خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف میشود گفت: زمانی که فرد از نظر روحی دچار مشکل باشد بالطبع نمیتواند آنگونه که باید به درستی به مراجع کنندگان که اکثریت از قشر آسیب دیده اجتماع هستند خدمت رسانی و راهنمایی کند لذا طی این نشست ها با درک شرایط فرد و تلاش در جهت مرتفع نمودن مسائلی که در محیط کار با آنها روبرو است گامی موثر در جهت بهبود شرایط روحی کارشناسان برداشته میشود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 تير 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 15
Aa