En
تاریخ : شنبه 13 شهريور 1400
کد 5714

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از اجرای طرح مانا در سیزده جلسه خبر داد.

در راستای اجرای طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان در جهت ارتقای سلامت اجتماعی، طرح مانا با همکاری مرکز مثبت زندگی 14894 به مدیریت فرانک یاراحمدی و با پیگیری های معاونت پیشگیری در سیزده جلسه اجرا شد .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره با اعلام این خبر گفت : از تیر ماه این طرح در شهرستان ملارد با اجرای کلاس های آموزشی توسط متخصصین برای دختران نوجوان دارای معلولیت و یا خانواده افراد معلول آغاز شد که طی سیزده جلسه و آموزش های مختلف به اتمام رسید.
 
وی افزود: در برگزاری این دوره  آموزشی در غالب طرح مانا مهمترین مسئله یادگیری چگونگی مشارکت در کارهای گروهی در جهت ارتقا سلامت اجتماعی است که در پایان این دوره به جهت حمایت یابی افراد شرکت کننده که دختران 13 الی 16 سال هستند مقرر شد هشت ترم آموزش زبان انگلیسی توسط مدرس با هماهنگی این مرکز مثبت برگزار شود .
اعظم عینی معاون امور پیشگیری نیز ضمن تاکید بر اهمیت آموزش افراد از سنین پایین گفت: طرح های حوزه پیشگیری نقش بسزایی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارند که با راه اندازی مراکز مثبت زندگی و عملکرد موفق این مراکز تلاش کرده ایم طرح های این حوزه را به مراکز مثبت واگذار نمائیم.
عینی با اعلام اینکه در تمامی مراحل اجرای طرح کارشناسان حوزه امور توسعه و پیشگیری بر روند عملکرد مرکز نظارت دارند گفت: در اجرای طرح مانا نیز پس از اتمام دوره امکانات بسیار خوبی برای شرکت کنندگان توسط مرکز فراهم آمده که علاوه بر یک دوره آموزشی کامل زبان انگلیسی میتوانند از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوند که با توجه به اینکه شرکت کنندگان در سنین بلوغ هستند میتواند تاثیر بسیار مثبتی در تصمیم گیری و نحوه برقراری ارتباط این افراد در جامعه داشته باشد.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 13 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 60