En
تاریخ : دوشنبه 15 شهريور 1400
کد 5718

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از توزیع کفش طبی در این شهرستان خبر داد.

همزمان با ماه محرم 400 جفت کفش طبی ویژه بانوان به ارزش مادی بیش از ششصد میلیون ریال توسط خیرین جهت مددجویان حوزه توانبخشی و اجتماعی این شهرستان توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به مشکلات معیشتی بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در تلاش هستیم علاوه بر کمک های مالی که براساس بودجه سازمان و همیاری خیرین به مددجویان ارائه میشود سایر اقلام مانند : سبد غذایی ، پوشاک و ... را نیز جهت رفاه حال توانخواهان دارای پرونده تامین کنیم .
وی افزود: در همین راستا تعداد 400 جفت کفش طبی توسط خیرین و با همکاری و پیگیری حوزه مشارکتهای مردمی اداره تهیه و در اختیار مراکز جهت توزیع قرار داده ایم.
مهری سادات شاهچراغی معاون مشارکتهای مردمی نیز ضمن تاکید بر اولویت بندی کلیه کمک ها گفت: تمامی کمک های دریافتی از خیرین اعم از نقدی و غیرنقدی با بررسی دقیق مددکاران ستاد و مراکز براساس شرایط و مشکلات مددجویان، تعداد معلول در خانوار، وضعیت مسکن و ... طی بازدید های صورت گرفته انجام میشود و با توجه به تعداد بالای مددجویان تمامی تلاش خود را در جهت ارائه خدمات به افراد دارای پرونده می نمائیم.   
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 15 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 1