En
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1400
کد 5720

یکصد و بیست میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال معلولین در شهرستان ملارد

در راستای اهمیت بازتوانی و اشتغال افراد دارای معلولیت در شهرستان ملارد یکصد و بیست میلیارد ریال بودجه جهت دریافت تسهیلات اشتغال در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس این اداره ضمن تاکید بر اهمیت استقلال افراد دارای معلولیت گفت: در سال 1400 بودجه ای برابر با دوازده میلیارد تومان ویژه افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه ای بوده و خود شخص و یا اعضای خانوار در بهزیستی دارای پرونده میباشند و همچنین کارفرمایانی که اقدام به استخدام افراد دارای معلولیت نموده اند تعلق میگیرد.
وی در ادامه افزود: طی سال 99 نیز پرونده 122 نفر از مددجویان توسط مددکار مربوط و کارشناس اشتغال مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و در تلاش هستیم تا در سال جدید نیز افراد را بر طبق مدارک موجود و اولویت در نوبت دریافت وام قرار دهیم.
مهری سادات شاهچراغی معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال با باین اهمیت بسیار بالای فرآهم آوردن شرایط بازتوانی افراد تحت پوشش گفت: همكاري بإنك ها با مددجويان سازمان بهزيستي و تلاش در جهت تسريع روند دريافت وام كمك شاياني به حل مشكلات اين افراد و استقلال سريعتر و در نتيجه بازتواني شان ميباشد كه اين مسئله موجب خروج مددجويان از چرخ حمايت توسط سازمان و ارائه خدمات به افراد پشت نوبت ميگردد.
وی در پایان با اعلام اینکه کارفرمایانی دارای نیروی معلول نیز در اولویت دریافت وام های اشتغال هستند گفت: متقاضیان دارای شرایط مورد نیاز میتوانند جهت اطلاعات بیشتر با مددکاران خود و کارشناس مسکن حوزه اشتغال در ارتباط باشند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 1