En
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1400
کد 5721

رئیس بهزیستی شهرستان ملارد بر استفاده از تمامی ظرفیت ها جهت ارائه خدمات مسکن به معلولین در شهرستان ملارد تاکید کرد.

به منظور رفاه حال خانواده های دارای دو عضو معلول و بهبود شرایط معیشیتی این افراد از ابتدای سال تاکنون بیش از سه میلیارد ریال کمک هزینه بلاعوض به 7 خانواده اهدا گردیده است.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال تاکنون با توجه به اعتبارات موجود به 2 خانوار دارای دو عضو معلول با استفاده از بودجه سازمان به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال و به 5 خانوار دیگر دارای دو عضو معلول بیش از سیصد و پنجاه میلیون کمک بلاعوض ارائه شده است.
وی در ادامه افزود: اکنون مسکن یکی ازدغدغه های اکثر مردم به ویژه خانواده های تحت پوشش سازمان میباشد که بهزیستی نیز با به کارگیری امکانات بالقوه و بهره گیری از مساعدت سایر نهادهای متولی امر مسکن ، در تامین این مهم گام نهاده است.
مهری سادات شاهچراغی معاون مشارکتهای مردمی نیز ضمن تاکید بر اهمیت همراهی خیرین در امر تهیه مسکن مددجویان گفت: سازمان بهزیستی متولی امور محرومان و معلولان کشور است و از مهمترین اهداف بهزیستی تامین مسکن برای این عزیزان میباشد، لذا باتوجه به اقشار نیازمند و حائز شرایط درحوزه توانبخشی و اجتماعی در تلاش هستیم تا با استفاده از اعتبارات سازمان و حمایت خیرین امکانات لازم در جهت مسکن این افراد را فراهم آوریم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 0