En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 5724

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد : بیش از 250 پرونده در در 6ماهه ابتدایی سال در اورژانس اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته است.

با توجه به اهمیت تلاش در جهت آسیبهای موجود در شهرستان در شش ماهه ابتدایی سال 1400 بیش از 250 پرونده توسط کارشناسان اورژانس اجتماعی شهرستان ملارد مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره ضمن اعلام این خبر گفت: تیم سیار اورژانس اجتماعی اداره با آمادگی 24 ساعته در حال انجام بازدید و ارائه خدمات هستند.
وی افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از 500 بازدید توسط تیم کارشناسی این شهرستان جهت بررسی پرونده های مربوط به کودک آزاری، سالمندآزاری، همسرآزاری ، خودکشی، معلول آزاری و .... و همچنین گزارش های رسیده از سوی دادگاه انجام شده است.
آمنه سماوات مسئول اورژانس اجتماعی این اداره نیز ضمن اعلام شماره تماس 123 گفت: بصورت 24 ساعته آماده دریافت تماس های شهروندان گرامی هستیم و پس از ارائه راهنمایی تلفنی در صورت نیاز بصورت فوری بازدید انجام میشود.
وی با توضیح اینکه در هر بازدید یک نفر مددکار و یک روانشناس حضور دارند گفت: در شش ماهه ابتدایی بیشترین تعداد تماسها و بررسی های صورت گرفته در خصوص کودک آزاری بوده که در تلاش هستیم تا با برگزاری کارگاههای آموزشی ویژه والدین و آگاهی بخشی و همچنین پیگیری دقیق پرونده های مربوطه این میزان را کاهش دهیم.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 4