En
تاریخ : دوشنبه 22 شهريور 1400
کد 5728

تشکیل کارگروه اشتغال در شهرستان ملارد

به منظور پیگیری سریع اقدامات لازم در خصوص بودجه اشتغال سال 1400 اداره بهزیستی شهرستان ملارد، کارگروه این اداره با حضور داود خادم رئیس اداره، معاونتها تخصصی و کارشناس اشتغال برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن اعلام بودجه اشتغال این اداره در سال 1400 گفت: بایستی از تمامی توان خود در جهت استفاده بهینه و سریع از اعتبار مورد نظر صورت کمک بگیریم.
وی در ادامه افزود: مدارک لازم و اطلاعات مورد نیاز از طریق نصب بنر و برقراری ارتباط با شهرک صنعتی صفادشت که تعداد بالایی از شرکتها و کارخانه های شهرستان در آنجا مستقر میباشند باید اعلام گردد تا کارفرمایان آن منطقه نیز بتوانند در صورت تمایل از این امکانات بهره برداری نمایند.
رئیس بهزیستی شهرستان ملارد با اعلام این در سال 1400 اعتباری برابر با یک یکصد و بیست میلیارد ریال از سوی سازمان بهزستی جهت تسهیلات اشتغال شهرستان ملارد در نظر گرفته شده است گفت: کارشناسان اشتغال رابط معاونت های تخصصی تمامی افراد واجد شرایط را در اسرع وقت جهت تکمیل پرونده به معاونت اشتغال معرفی تا پس از آن سایر اقدامات در خصوص تکمیل پرونده و معرفی به بانک های عامل از سوی کارشناس مسکن انجام شود.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 8