En
تاریخ : دوشنبه 22 شهريور 1400
کد 5729

واکسیناسیون کامل مراکز توانبخشی نگهداری از بیماران اعصاب و روان در شهرستان ملارد

در راستای تسریع در انجام واکسیناسیون در مراکز نگهداری توانبخشی ، 12 مرکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان بهمراه پرسنل خود دو دوز واکسن کرونا را دریافت نمودند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن اعلام  این خبر گفت: در مرحله دوم دریافت واکسن کرونا مراکز بیماران روانی مزمن ، 12 مرکز فعال این شهرستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان واکسینه شدند.
وی افزود: تاکنون به پرنسل و بیماران مراکز سالمندان، ذهنی ، اعصاب و روان و کلیه پرسنل ستاد این شهرستان واکسن کرونا تزریق شده و امیدواریم هر چه زودتر امکان دریافت واکسن برای کلیه مددجویان دارای پرونده فراهم آید.
روح اله غفاری معاون توانبخشی نیز با تاکید بر حفظ اصول بهداشتی در مراکز گفت: نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی و تمامی موارد مربوط به دستورالعمل های کرونا مانند قبل توسط کارشناسان حوزه نظارت بصورت حضوری و آنلاین مورد بررسی قرار میگیرد .
غفاری ضمن تقدیر از پیگیری و زحمات کارشناسان شبکه بهداشت و درمان گفت: به جهت رعایت نظم وانجام واکسیناسیون طبق لیست های دریافتی در هر نوبت تزریق، نمایندگان اداره در مراکز مستقر و نظارت کامل داشته اند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 شهريور 1400
  • توسط اداره بهزیستی و شبکه بهداشت فرمانداری ملارد استانداری تهران
  • تعداد بازدید 7