En
تاریخ : پنجشنبه 8 مهر 1400
کد 5779

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد با خانواده معظم شهید " علی احمد نژاد "

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس امیر اسمعیل پورروشن بهمراه تعدادی از مسئولین اداره ارشاد با خانواده مغظم شهید علی احمد نژاد دیدار و گفتگو کردند
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد  پورروشن در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهداء والامقام  ، برای خانواده شهداء و جانبازان آرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون کرد و اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهداء و ایثارگران کشور است.
وی افزود : جامعه ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.
رئیس اداره ارشاد ملارد  تکریم و دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این زمینه از سوی سایر مسئولان  شد .
گفتنی است ، شهید علی احمد نژاد  متولد 1368 است ، که در سن 27 سالگی در حین انجام وظیفه و گشت زنی با سارقان مسلح درگیر و به فیض شهادت نائل آمده است .
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 8 مهر 1400
  • توسط فرهنگ و ارشاد اسلامی فرمانداری ملارد استانداری ملارد
  • تعداد بازدید 7